VEGA LİFE
2+1
від 77 м²
от 121 069 €
5 планувань
5 квартир
Блок А
Площа:
77.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
121 069 €
1 572 € / м²
Блок А
Площа:
95.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
130 382 €
1 372 € / м²
Блок А
Площа:
97.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
130 382 €
1 344 € / м²
Блок А
Площа:
93.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
130 382 €
1 402 € / м²
Блок А
Площа:
107.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
1
149 008 €
1 393 € / м²
3+1
від 114 м²
от 125 726 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
125.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
4
Поверх:
4
139 695 €
1 118 € / м²
Блок А
Площа:
114.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
4
Поверх:
4
125 726 €
1 103 € / м²
4+1
від 148 м²
от 223 512 €
1 планувань
1 квартир
Блок А
Площа:
148.0 м²
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
4
Поверх:
4
223 512 €
1 510 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 2014 м2 17 квартир 2+1, 3+1, 4+1 планування. 24/7 Камера та система запису,
Вбудовані анкастре набір з трьох предметів,
Пішохідні доріжки,
Зона відпочинку з барбекю,
ПВХ вікна та двері на балкон з подвійним склінням та шумоізоляцією,
Ліфт,
Сталеві двері, домофон із відеосистемою,
Підвісні стелі та точкове приховане освітлення,
Фарба, що миється на стінах, підлога - з граніту першого класу,
Повністю укомплектована ванна кімната. Термін здачі: 07.2025