VEGA LİFE
2+1
від 77 м²
от 121 429 €
5 планувань
5 квартир
Блок А
Площа:
77.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
121 429 €
1 577 € / м²
Блок А
Площа:
95.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
130 770 €
1 377 € / м²
Блок А
Площа:
97.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
130 770 €
1 348 € / м²
Блок А
Площа:
93.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
130 770 €
1 406 € / м²
Блок А
Площа:
107.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
1
149 451 €
1 397 € / м²
3+1
від 114 м²
от 126 099 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
125.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
4
Поверх:
4
140 110 €
1 121 € / м²
Блок А
Площа:
114.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
4
Поверх:
4
126 099 €
1 106 € / м²
4+1
від 148 м²
от 224 176 €
1 планувань
1 квартир
Блок А
Площа:
148.0 м²
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
4
Поверх:
4
224 176 €
1 515 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 2014 м2 17 квартир 2+1, 3+1, 4+1 планування. 24/7 Камера та система запису,
Вбудовані анкастре набір з трьох предметів,
Пішохідні доріжки,
Зона відпочинку з барбекю,
ПВХ вікна та двері на балкон з подвійним склінням та шумоізоляцією,
Ліфт,
Сталеві двері, домофон із відеосистемою,
Підвісні стелі та точкове приховане освітлення,
Фарба, що миється на стінах, підлога - з граніту першого класу,
Повністю укомплектована ванна кімната. Термін здачі: 07.2025