ILKEM CENTER TARSUS
1+1
fra 70 m²
от 63 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
70.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
8
610 000 €
8 714 € / м²
Блок А
Areal:
70.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
10
63 000 €
900 € / м²
2+1
fra 100 m²
от 77 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
2
83 000 €
790 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
77 000 €
770 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
85 000 €
850 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
79 000 €
790 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 30.000 m2. 7 blokke 624 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger.
Udendørs swimmingpool,
Åben og lukket parkering,
Udendørs legeplads,
lysthuse,
Basketball bane,
Indendørs fitnesscenter, dekorativ swimmingpool,
Importeret silikonebaseret maling,
1. klasses VVS,
1. klasses brusekabine,
Laminat 10 mm tykt,
Glas altan gelænder,
Naturgas system,
Der anvendes varmebestandig pimpsten,
Smart elevatorsystem,
intern branddetektor,
Komplet generator. Forfaldsdato: 10.2024
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
MERSIN/TARSUS
Du kunne også være interesseret i