DESİRE
1+1
fra 42 m²
от 144 900 €
9 layout
9 lejligheder
Блок А
Areal:
44.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Etage:
1
171 900 €
3 907 € / м²
Блок А
Areal:
88.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
234 900 €
2 669 € / м²
Блок А
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
186 900 €
4 450 € / м²
Блок В
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
144 900 €
3 450 € / м²
Блок В
Areal:
82.1 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
213 506 €
2 604 € / м²
Блок В
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
160 108 €
3 812 € / м²
Блок В
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
162 821 €
3 877 € / м²
Блок В
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
164 601 €
3 919 € / м²
Блок В
Areal:
42.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
164 601 €
3 919 € / м²
2+1
fra 76 m²
от 246 900 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
76.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
246 900 €
3 249 € / м²
Блок А
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
240 205 €
3 120 € / м²
Блок В
Areal:
115.8 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
311 402 €
2 708 € / м²
3+1
fra 171 m²
от 599 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
170.6 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
599 000 €
3 524 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 12000 m2. 88 premiumboliger og 39 hotellejligheder, erhvervslokaler. Voksen- og børnebassiner, Afslapningsområder ved svømmebassinerne, Børnebassiner
spillesteder, Cafe, Fitnesscenter, Friluftsbiograf
himmel, Hammam og massagerum, Videoovervågning og -sikkerhed, Underjordisk parkering, Basketballbane, Ladestation til elbiler, Metal-plastikvinduer, Opvarmede gulve, Laminat- og porcelænsflisegulve, MDF indvendige døre, Stålindgangsdør, Falskt loft, Airconditionanlæg , Tredelt køkken (kogeplade), ovn, emhætte), akrylbordplade, brusekabine. Forfaldsdato: 01.2025
Første linje
1+
1+
3+
en reklame
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i