ROYAL GARDEN
1+1
fra 61 m²
от 109 500 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
119 500 €
1 959 € / м²
Блок А
Areal:
66.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
114 500 €
1 735 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
109 500 €
1 795 € / м²
2+1
fra 93 m²
от 179 500 €
8 layout
8 lejligheder
Блок А
Areal:
115.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
179 500 €
1 561 € / м²
Блок А
Areal:
130.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
189 500 €
1 458 € / м²
Блок А
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
189 500 €
1 822 € / м²
Блок А
Areal:
94.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
179 500 €
1 910 € / м²
Блок А
Areal:
93.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
179 500 €
1 930 € / м²
Блок А
Areal:
122.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
199 500 €
1 635 € / м²
Блок А
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
199 500 €
1 918 € / м²
Блок А
Areal:
108.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
194 500 €
1 801 € / м²
3+1
fra 116 m²
от 194 500 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
194 500 €
1 677 € / м²
Блок А
Areal:
116.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
199 500 €
1 720 € / м²
4+1
fra 152 m²
от 219 500 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
152.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
3
219 500 €
1 444 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 3090 m2. 2 blokke 34 lejligheder 1+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex, 4+1 duplex layouts. Udendørs swimmingpool, Lobby, Pavilloner til afslapning, Biograf, Dampbad, Parkering, Sauna, International TV, Fritidsrum, Generator, Udendørs og indendørs legepladser, Sikkerhed, Fitnessrum, Sikkerhedskameraer. Forfaldsdato: 08.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km