Coolest
1+1
fra 42 m²
от 146 826 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
42.3 м²
(bo: 36.3 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
184 581 €
4 395 € / м²
Блок A
Areal:
46.0 м²
(bo: 36.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
146 826 €
3 192 € / м²
2+1
fra 66 m²
от 218 141 €
9 layout
9 lejligheder
Блок A
Areal:
65.5 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
268 481 €
4 130 € / м²
Блок A
Areal:
83.0 м²
(bo: 71.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
293 652 €
3 538 € / м²
Блок A
Areal:
69.0 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
218 141 €
3 161 € / м²
Блок A
Areal:
86.0 м²
(bo: 69.4 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
260 091 €
3 024 € / м²
Блок A
Areal:
70.0 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
226 531 €
3 236 € / м²
Блок A
Areal:
94.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
276 871 €
2 945 € / м²
Блок A
Areal:
92.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
251 701 €
2 736 € / м²
Блок A
Areal:
81.0 м²
(bo: 64.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
218 141 €
2 693 € / м²
Блок A
Areal:
102.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
272 676 €
2 673 € / м²
3+1
fra 89 m²
от 318 822 €
7 layout
7 lejligheder
Блок A
Areal:
109.5 м²
(bo: 95.7 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
377 552 €
3 464 € / м²
Блок A
Areal:
89.0 м²
(bo: 77.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
352 382 €
3 959 € / м²
Блок A
Areal:
124.0 м²
(bo: 95.7 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
352 382 €
2 842 € / м²
Блок A
Areal:
93.0 м²
(bo: 77.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
318 822 €
3 428 € / м²
Блок A
Areal:
123.0 м²
(bo: 96.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
352 382 €
2 865 € / м²
Блок A
Areal:
94.0 м²
(bo: 77.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
394 332 €
4 195 € / м²
Блок A
Areal:
108.0 м²
(bo: 89.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
839 004 €
7 769 € / м²
4+1
fra 162 m²
от 839 004 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
162.0 м²
(bo: 146.0 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
10
964 855 €
5 956 € / м²
Блок A
Areal:
162.0 м²
(bo: 146.0 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
12
839 004 €
5 179 € / м²
5+1
fra 314 m²
от 1 258 507 €
1 layout
1 lejligheder
Блок A
Areal:
314.0 м²
(bo: 174.0 м²)
Værelser:
5+1
(4 soveværelse)
Etage:
16
1 258 507 €
4 008 € / м²
Om boligkomplekset
Boligkompleks 17. sal 432 lejligheder + hotelblok.
192 lejligheder 1+1,
145 lejligheder 2+1 med amerikansk køkken,
35 lejligheder 2+1 med separat køkken,
24 lejligheder 3+1 med amerikansk køkken,
25 lejligheder 3+1 med separat køkken,
10 lejligheder 4+1 med amerikansk køkken,
1 lejligheder 5+1 med amerikansk køkken,
14.000 m² overdækket parkeringsplads i to plan,
1300 m² samlet areal af indendørs og udendørs swimmingpools,
150 m² helårs opvarmet swimmingpool,
480 m² afslapningsområde, som omfatter: Fitnessrum - 2 saunaer (mænd og kvinder) - 2 dampbade,
(m og k) - Charcot shower - Vitaminbar,
250 m² legeplads for børn i stueetagen,
Solpaneler,
Lobby - reception,
Sikkerhed,
Videoovervågning 24,
Vandbaserede gulvvarme,
Køkkenbordplader,
Laminatgulve i alle rum og stue,
Indbygget VVS i badeværelser,
Indbygget køkken sæt med 3 elementer (kogeplade, ovn,
hætte),
Klimaanlæg i hvert værelse. Forfaldsdato: 08.2025
Strand
Op til 5 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i