Coolest
1+1
fra 42 m²
от 148 327 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
42.3 м²
(bo: 36.3 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
186 468 €
4 440 € / м²
Блок A
Areal:
46.0 м²
(bo: 36.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
148 327 €
3 224 € / м²
2+1
fra 66 m²
от 220 372 €
9 layout
9 lejligheder
Блок A
Areal:
65.5 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
271 227 €
4 173 € / м²
Блок A
Areal:
83.0 м²
(bo: 71.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
296 654 €
3 574 € / м²
Блок A
Areal:
69.0 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
220 372 €
3 194 € / м²
Блок A
Areal:
86.0 м²
(bo: 69.4 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
262 751 €
3 055 € / м²
Блок A
Areal:
70.0 м²
(bo: 56.5 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
228 847 €
3 269 € / м²
Блок A
Areal:
94.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
279 702 €
2 976 € / м²
Блок A
Areal:
92.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
254 275 €
2 764 € / м²
Блок A
Areal:
81.0 м²
(bo: 64.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
220 372 €
2 721 € / м²
Блок A
Areal:
102.0 м²
(bo: 71.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
275 464 €
2 701 € / м²
3+1
fra 89 m²
от 322 081 €
7 layout
7 lejligheder
Блок A
Areal:
109.5 м²
(bo: 95.7 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
381 412 €
3 499 € / м²
Блок A
Areal:
89.0 м²
(bo: 77.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
355 985 €
4 000 € / м²
Блок A
Areal:
124.0 м²
(bo: 95.7 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
355 985 €
2 871 € / м²
Блок A
Areal:
93.0 м²
(bo: 77.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
322 081 €
3 463 € / м²
Блок A
Areal:
123.0 м²
(bo: 96.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
355 985 €
2 894 € / м²
Блок A
Areal:
94.0 м²
(bo: 77.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
398 364 €
4 238 € / м²
Блок A
Areal:
108.0 м²
(bo: 89.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
847 583 €
7 848 € / м²
4+1
fra 162 m²
от 847 583 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
162.0 м²
(bo: 146.0 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
10
974 720 €
6 017 € / м²
Блок A
Areal:
162.0 м²
(bo: 146.0 м²)
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
12
847 583 €
5 232 € / м²
5+1
fra 314 m²
от 1 271 374 €
1 layout
1 lejligheder
Блок A
Areal:
314.0 м²
(bo: 174.0 м²)
Værelser:
5+1
(4 soveværelse)
Etage:
16
1 271 374 €
4 049 € / м²
Om boligkomplekset
Boligkompleks 17. sal 432 lejligheder + hotelblok.
192 lejligheder 1+1,
145 lejligheder 2+1 med amerikansk køkken,
35 lejligheder 2+1 med separat køkken,
24 lejligheder 3+1 med amerikansk køkken,
25 lejligheder 3+1 med separat køkken,
10 lejligheder 4+1 med amerikansk køkken,
1 lejligheder 5+1 med amerikansk køkken,
14.000 m² overdækket parkeringsplads i to plan,
1300 m² samlet areal af indendørs og udendørs swimmingpools,
150 m² helårs opvarmet swimmingpool,
480 m² afslapningsområde, som omfatter: Fitnessrum - 2 saunaer (mænd og kvinder) - 2 dampbade,
(m og k) - Charcot shower - Vitaminbar,
250 m² legeplads for børn i stueetagen,
Solpaneler,
Lobby - reception,
Sikkerhed,
Videoovervågning 24,
Vandbaserede gulvvarme,
Køkkenbordplader,
Laminatgulve i alle rum og stue,
Indbygget VVS i badeværelser,
Indbygget køkken sæt med 3 elementer (kogeplade, ovn,
hætte),
Klimaanlæg i hvert værelse. Forfaldsdato: 08.2025
Strand
Op til 5 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i