Allure
1+1
fra 54 m²
от 211 896 €
3 layout
3 lejligheder
Блок A
Areal:
54.0 м²
(bo: 46.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
211 896 €
3 924 € / м²
Блок A
Areal:
54.0 м²
(bo: 46.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
211 896 €
3 924 € / м²
Блок A
Areal:
54.0 м²
(bo: 46.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
262 751 €
4 866 € / м²
2+1
fra 84 m²
от 266 989 €
9 layout
9 lejligheder
Блок A
Areal:
109.0 м²
(bo: 91.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
330 557 €
3 033 € / м²
Блок A
Areal:
115.0 м²
(bo: 92.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
313 606 €
2 727 € / м²
Блок A
Areal:
117.0 м²
(bo: 91.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
394 126 €
3 369 € / м²
Блок A
Areal:
84.0 м²
(bo: 72.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
266 989 €
3 178 € / м²
Блок A
Areal:
107.0 м²
(bo: 90.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
355 985 €
3 327 € / м²
Блок A
Areal:
109.0 м²
(bo: 91.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
478 884 €
4 393 € / м²
Блок A
Areal:
84.0 м²
(bo: 70.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
339 033 €
4 036 € / м²
Блок A
Areal:
84.0 м²
(bo: 69.0 м²)
Værelser:
2+1
(5 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
4
Etage:
4
296 654 €
3 532 € / м²
Блок A
Areal:
84.0 м²
(bo: 69.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
305 130 €
3 632 € / м²
3+1
fra 140 m²
от 402 602 €
4 layout
4 lejligheder
Блок A
Areal:
140.0 м²
(bo: 113.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
491 598 €
3 511 € / м²
Блок A
Areal:
156.0 м²
(bo: 130.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
453 457 €
2 907 € / м²
Блок A
Areal:
140.0 м²
(bo: 111.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
428 029 €
3 057 € / м²
Блок A
Areal:
160.0 м²
(bo: 138.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
402 602 €
2 516 € / м²
Om boligkomplekset
Allure-projektet er placeret på et areal på 12.669 m2. Bygningen har 7 etager, hvor det samlede antal
lejligheder – 126 med planløsninger (1+1,2+1,3+1) og 10 tvillingevillaer med planløsning 4+1. Parkeringskælder (hver lejlighed har sin egen parkeringsplads),
Åben parkering,
olympisk størrelse swimmingpool og børnebassin,
Vandpark,
Legeplads,
Gade skak,
Lobbybar,
grillplads,
Fitnesscenter med udsigt over hele infrastrukturen,
Sikkerhed,
Videoovervågning 24/7, 4 panoramiske elevatorer, Termisk isolering og behagelige ruder, Trapper i beboelsesejendomme vil være marmor, Vandbaserede varmegulve, Køkkenbordplader, Alle møbler installeret i lejligheden, inklusive tilbehør af det tyske kvalitetsmærke “Blum”, Ståldør, Laminatgulve i alle rum og stuen, Indbygget VVS, Automatiske rulleskodder, Samtaleanlæg, Indbygget køkken sæt med 3 elementer (kogeplade, ovn
skab, emhætte). Forfaldsdato: 11.2023
Strand
Op til 5 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i