DESİRE
1+1
від 42 м²
от 144 900 €
9 планувань
9 квартир
Блок А
Площа:
44.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Поверх:
1
171 900 €
3 907 € / м²
Блок А
Площа:
88.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
234 900 €
2 669 € / м²
Блок А
Площа:
42.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
186 900 €
4 450 € / м²
Блок В
Площа:
42.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
144 900 €
3 450 € / м²
Блок В
Площа:
82.1 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
5
211 345 €
2 577 € / м²
Блок В
Площа:
42.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
158 488 €
3 774 € / м²
Блок В
Площа:
42.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
161 173 €
3 837 € / м²
Блок В
Площа:
42.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
162 935 €
3 879 € / м²
Блок В
Площа:
42.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
162 935 €
3 879 € / м²
2+1
від 76 м²
от 246 900 €
3 планувань
3 квартир
Блок А
Площа:
76.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
1
246 900 €
3 249 € / м²
Блок А
Площа:
77.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
237 774 €
3 088 € / м²
Блок В
Площа:
115.8 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
5
308 250 €
2 680 € / м²
3+1
від 171 м²
от 599 000 €
1 планувань
1 квартир
Блок В
Площа:
170.6 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
7
599 000 €
3 524 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу – 12000 м2. 88 преміальних резиденцій та 39 готельних апартаментів, комерційних приміщень. Дорослий та дитячий басейни, Зони для відпочинку біля басейнів, Дитячі
кафе, Комплекс для фітнесу, Кінотеатр під відкритим небом
небом, Хамам і масажні, Відеоспостереження та охорона, Підземний паркінг, Баскетбольний майданчик, Станція електрозарядки авто, Металопластикові вікна, Теплі підлоги, Ламіновані та керамогранітні підлоги, Внутрішні двері з МДФ, Сталева вхідна двері, Конвеєрна стеля , духова шафа, витяжка), Стільниця з акрилу, Душова кабіна. Термін здачі: 01.2025
Перша лінія
1+
1+
3+
Комерційна
Розташування на карті
ANTALYA/AKSU
Вам може бути цікаво