AHM SUNSHINE
1+1
від 55 м²
от 102 500 €
7 планувань
7 квартир
Блок В
Площа:
61.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
102 500 €
1 680 € / м²
Блок В
Площа:
56.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
108 500 €
1 938 € / м²
Блок В
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
4
109 500 €
1 991 € / м²
Блок В
Площа:
56.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
5
114 500 €
2 045 € / м²
Блок В
Площа:
92.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
7
206 500 €
2 245 € / м²
Блок А
Площа:
55.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
104 500 €
1 900 € / м²
Блок А
Площа:
61.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
110 500 €
1 811 € / м²
2+1
від 120 м²
от 236 500 €
1 планувань
1 квартир
Блок В
Площа:
120.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
7
236 500 €
1 971 € / м²
3+1
від 100 м²
от 216 500 €
7 планувань
7 квартир
Блок В
Площа:
150.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
3
256 500 €
1 710 € / м²
Блок В
Площа:
100.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
216 500 €
2 165 € / м²
Блок В
Площа:
150.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
256 500 €
1 710 € / м²
Блок В
Площа:
170.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
5
Поверх:
7
266 500 €
1 568 € / м²
Блок В
Площа:
170.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
5
Поверх:
7
256 500 €
1 509 € / м²
Блок А
Площа:
111.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
246 500 €
2 221 € / м²
Блок А
Площа:
100.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
226 500 €
2 265 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 6636 м2. 3 блоки 100 квартири 1+1, 3+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex, 4+1 duplex планування. Відкритий басейн, Настільний теніс, Закритий басейн, Лобі,
Турецька лазня, Тенісний корт,
Парова кімната, Баскетбольний майданчик,
Масажні кімнати, Альтанки для відпочинку,
Кімната відпочинку, Парковка,
Відкрита та закрита дитячі майданчики, - Охорона,
Фітнес зал, Wİ-Fİ,
Кінозал, Відеокамери безпеки,
Більярд, Міжнародне ТV,
Генератор, Безкоштовний інтернет. Термін здачі: 11.2023
Особливості
Понад 30 км