SOHO SUNGATE
1+1
від 59 м²
от 132 000 €
3 планувань
3 квартир
Блок А
Площа:
58.5 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
135 000 €
2 328 € / м²
Блок А
Площа:
61.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
132 000 €
2 164 € / м²
Блок А
Площа:
59.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
7
181 000 €
3 068 € / м²
3+1
від 125 м²
от 275 000 €
3 планувань
3 квартир
Блок А
Площа:
125.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
8
280 000 €
2 240 € / м²
Блок А
Площа:
131.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
Поверх:
8
285 000 €
2 176 € / м²
Блок А
Площа:
139.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
3
Поверх:
8
275 000 €
1 978 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу – 1127 м2. 44 квартири. 1+1, 2+1, 3+1 duplex планування. Лобі, Відкритий басейн, Дитячий відкритий басейн, Відкритий басейн, Зона відпочинку з шезлонгами, Сауна, Парова кімната, Фітнес,
Кімната для пілатесу та йоги, Генератор, Сталеві вхідні двері, Повна чистова обробка приміщення, Кухонний гарнітур з гранітною стільницею та сантехнікою, Повний набір меблів та сантехніки в санвузлах, Проточний водонагрівач, ПВХ вікна, Підлогове покриття у вітальні та санвузлі - Ламінат.
Термін здачі: 03.2024
Особливості
До 30 км