Lotus twins
1+1
від 47 м²
от 118 000 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
47.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
120 000 €
2 553 € / м²
Блок В
Площа:
47.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
118 000 €
2 511 € / м²
2+1
від 102 м²
от 160 000 €
7 планувань
7 квартир
Блок А
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
160 000 €
1 569 € / м²
Блок А
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
4
205 000 €
2 010 € / м²
Блок А
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
Поверх:
4
210 000 €
2 059 € / м²
Блок В
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
170 000 €
1 667 € / м²
Блок В
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
170 000 €
1 667 € / м²
Блок В
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
4
205 000 €
2 010 € / м²
Блок В
Площа:
102.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
4
215 000 €
2 108 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу – 3186 м2. 2 блоки. Усього 40 квартир 1+1, 2+1 duplex планування. Відкритий басейн, Фітнес, Сауна, Дитячий майданчик, Паркінг, Генератор, ПВХ вікна, Сталеві вхідні двері, Підлога керамічна плитка та ламінат, Міжкімнатні двері панелі МДФ, Меблі - кухонний гарнітур та обладнаний санвузол.
Термін здачі: 09.2024
Особливості
Понад 30 км