Nest
1+1
від 64 м²
от 161 000 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
72.0 м²
(жила: 48.5 м²)
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
168 000 €
2 333 € / м²
Блок А
Площа:
64.0 м²
(жила: 42.5 м²)
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
161 000 €
2 516 € / м²
2+1
від 92 м²
от 213 000 €
3 планувань
3 квартир
Блок А
Площа:
92.0 м²
(жила: 65.5 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
213 000 €
2 315 € / м²
Блок А
Площа:
103.0 м²
(жила: 75.5 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
240 000 €
2 330 € / м²
Блок А
Площа:
106.0 м²
(жила: 81.0 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
2
247 000 €
2 330 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу – 3090 м2. Всього 1+1 76 квартир та 2+1 60 квартир. Басейн (Відкритий), Дитячий басейн, Мiсце для вiдпочинку в саду, Дитячий майданчик, Фітнес, Парова кімната, Сауна, Закрите паркування, Відкрите паркування, Камера безпеки, Генератор, Ліфт, Особливості квартири: Вестибюль, Двері CNC Lake, Вбудована кухонна трійка, , Ванна кімната для батьків, Гардероб, Панорамне скління, Підлога з підігрівом. Термін здачі: 06.2024
Особливості
До 5 км