Viamar Acacia
2+1
від 90 м²
от 232 238 €
6 планувань
6 квартир
Блок A
Площа:
90.0 м²
(жила: 69.7 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
2
232 238 €
2 580 € / м²
Блок A
Площа:
90.0 м²
(жила: 69.5 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
4
240 714 €
2 675 € / м²
Блок G
Площа:
90.0 м²
(жила: 69.7 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
3
237 323 €
2 637 € / м²
Блок G
Площа:
90.0 м²
(жила: 69.5 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
3
232 238 €
2 580 € / м²
Блок F
Площа:
90.0 м²
(жила: 69.7 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
3
237 323 €
2 637 € / м²
Блок F
Площа:
90.0 м²
(жила: 69.5 м²)
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
3
232 238 €
2 580 € / м²
4+1
від 213 м²
от 644 163 €
3 планувань
3 квартир
Блок B
Площа:
213.0 м²
(жила: 161.8 м²)
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
1
644 163 €
3 024 € / м²
Блок B
Площа:
213.0 м²
(жила: 161.8 м²)
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
1
678 066 €
3 183 € / м²
Блок С
Площа:
213.0 м²
(жила: 161.8 м²)
Кімнати:
4+1
(4 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
1
661 115 €
3 104 € / м²
Про житловий комплекс
7/24 Охорона,
Камери відеоспостереження HD та система запису камер,
Домофон,
Лобі/ресепшн,
Басейн,
Три рази на день трансфер до моря, торгового центру,
VIP трансфер до аеропорту,
У всіх ванних кімнатах кераміка 1-го класу, тумбочка.
під умивальник, душова кабіна,
Вікна ПВХ марки з подвійним склінням, ручна система
жалюзі,
Ламіновані підлоги або керамічний граніт
відповідно до дизайну
Інфраструктура кондиціювання повітря у всіх
кімнатах та вітальні
Подвійна ізоляція між квартирами. Термін здачі: 11.2025
Пляж
До 5 км
1+
1+
3+
Квартири, апартаменти
Розташування на карті
ANTALYA/AKSU
Вам може бути цікаво