Rixos residence antalya
1+1
від 64 м²
от 550 929 €
1 планувань
1 квартир
Блок А
Площа:
64.0 м²
Кімнати:
1+1
(1 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
2
550 929 €
8 608 € / м²
2+1
від 85 м²
от 788 252 €
7 планувань
7 квартир
Блок А
Площа:
96.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
1
Поверх:
2
978 958 €
10 197 € / м²
Блок А
Площа:
85.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
3
1 271 374 €
14 957 € / м²
Блок А
Площа:
92.7 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
1
Балкони:
1
Поверх:
1
788 252 €
8 568 € / м²
Блок А
Площа:
171.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
1
1 084 906 €
6 344 € / м²
Блок А
Площа:
187.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
4
Балкони:
2
Поверх:
8
1 775 686 €
9 496 € / м²
Блок А
Площа:
134.5 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
8
1 317 991 €
9 836 € / м²
Блок А
Площа:
148.0 м²
Кімнати:
2+1
(2 спальня)
Ванні:
3
Балкони:
2
Поверх:
8
1 385 798 €
9 363 € / м²
3+1
від 128 м²
от 1 101 858 €
2 планувань
2 квартир
Блок А
Площа:
128.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
2
Балкони:
2
Поверх:
2
1 101 858 €
8 608 € / м²
Блок А
Площа:
236.0 м²
Кімнати:
3+1
(3 спальня)
Ванні:
4
Балкони:
2
Поверх:
8
2 754 644 €
11 672 € / м²
Про житловий комплекс
Площа комплексу 26000 м2 154 квартири 1+1, 2+1, 3+1, duplex планування. Дитячі майданчики,
ТБ,
Точкове освітлення. Термін здачі: 01.2024