AKSU
1+1
fra 67 m²
от 133 402 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
67.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
133 402 €
1 991 € / м²
2+1
fra 90 m²
от 183 742 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
183 742 €
2 042 € / м²
3+1
fra 120 m²
от 245 828 €
1 layout
1 lejligheder
Блок С
Areal:
120.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
2
245 828 €
2 049 € / м²
4+1
fra 250 m²
от 611 634 €
1 layout
1 lejligheder
Блок H
Areal:
250.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
8
611 634 €
2 447 € / м²
5+1
fra 255 m²
от 673 721 €
1 layout
1 lejligheder
Блок H
Areal:
255.0 м²
Værelser:
5+1
(5 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
8
673 721 €
2 642 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 64108 m2, 11 blokke 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 duplex, 5+1 duplex layouts. 4 legepladser, 2 tennisbaner, mini basketballbane, udendørs fitnesspark, 2 legeområder
fester, 2 voksenbassiner, 2 børnebassiner, Solterrasser og 3 dekorative pools, Indendørs swimmingpool, Fitnesscenter, Sauna, Tyrkisk bad, Dampbad, Vandland, Joggingstier, Parkering, Tennisbane, Rekreative områder og store grønne områder , Sikkert at bo med kahytter, barrierer, SST og perimeter sikkerhedssystem,
1-brænder rustfri stålvask, kogeplader og semi-integreret opvaskemaskine i køkkenet,
Rustfrit stål udstødningssystem,
Akryl bordplader i badeværelser og køkkener,
Lamineret parketgulv,
Keramisk gulvbelægning,
Træ- og/eller MDF-lakerede og/eller PVC-belagte indvendige døre,
To sider af dørbladet, list og dørkarm, Indgangsdør af træ og/eller stål ind
lejlighed med PVC-belægning,
Nedhængte lofter i badeværelser,
Blandere og tanke i lejlighedsinteriør,
Bruser på badeværelser. Forfaldsdato: 01.2026
Første linje
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i