GEN DELUXE GARDEN
1+1
fra 55 m²
от 98 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
103 000 €
1 873 € / м²
Блок В
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
98 000 €
1 782 € / м²
Блок В
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
103 000 €
1 873 € / м²
2+1
fra 136 m²
от 249 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
136.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
249 000 €
1 831 € / м²
3+1
fra 185 m²
от 265 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок В
Areal:
190.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
265 000 €
1 395 € / м²
Блок В
Areal:
185.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
4
Etage:
4
279 000 €
1 508 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 3830 m2. 2 blokke af 36 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex layouts. Åben pool,
Sauna,
Dampbad,
Fitness,
Åben parkering,
Lejlighederne leveres med en fin finish. Forfaldsdato: 04.2025
Strand
Mere end 30 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/ALANYA
Du kunne også være interesseret i