BUEM YALIKAVAK
5+1
fra 318 m²
от 1 900 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок E
Areal:
337.0 м²
Værelser:
5+1
(5 soveværelse)
Badeværelser:
6
Balkoner:
1
1 900 000 €
5 638 € / м²
Блок F
Areal:
318.0 м²
Værelser:
5+1
(5 soveværelse)
Badeværelser:
6
1 900 000 €
5 975 € / м²
Om boligkomplekset
Kompleksareal 6500 m2 11 villaer 4+1, 5+1 planløsninger.
Privat pool,
Toshiba varmepumpe,
Mitsubishi elektrisk VRV med kølesystem,
Smart home system
Elektroniske persienner i alle rum,
Al elektronik er af mærket Miele (inklusive køleskab, vaskemaskine og tørretumbler)
Strand, der hører til stedet (månestrand)
2 parkeringspladser til hver villa
Separat have. Forfaldsdato: 06.2023
Første linje
1+
1+
3+
Huse, villaer, sommerhuse
Beliggenhed på kort
BODRUM/MUGLA
Du kunne også være interesseret i