Hayat Dream Homes
1+1
fra 43 m²
от 134 200 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
43.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
134 200 €
3 121 € / м²
Блок А
Areal:
43.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
145 200 €
3 377 € / м²
Блок А
Areal:
43.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
145 200 €
3 377 € / м²
2+1
fra 90 m²
от 229 900 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
240 900 €
2 677 € / м²
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
229 900 €
2 554 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 4865 m2, 110 lejligheder 1+1, 2+1 duplex layout.
Udendørs-indendørs swimmingpool, Sauna, Fitnessrum, Tyrkisk hammam, Basketballbane, Privat have, CCTV-system, Bordtennis, Fritidsrum, Udendørs-indendørs legeplads, Udendørs parkering, WI-FI i hele komplekset, Grillplads, Samtaleanlæg med video overvågning, Central satellitsystem, Dobbeltlift, Bordfodbold, Dart, Bibliotek, Lobby, Cykelparkering,
Vinduer lavet af højkvalitets PVC termoruder,
Centralt satellit-tv-system, keramiske eller laminatgulve,
Bordplader lavet af sten eller keramik i køkkenet,
Indbyggede køkkenmaskiner, badeværelsesmøbler og sanitetsartikler,
Loft med spot og LED belysning,
Indgangsdør i stål.
Forfaldsdato: 01.2025