NIRVANA TOWER
2+1
fra 75 m²
от 124 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок В
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
124 000 €
1 653 € / м²
Блок В
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
127 000 €
1 693 € / м²
Блок В
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
126 000 €
1 680 € / м²
Блок В
Areal:
98.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
173 000 €
1 765 € / м²
Блок В
Areal:
98.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
165 000 €
1 684 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 7080 m2, 3 blokke, 141 lejligheder 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex layouts. Privat strand
Transport til havet (3 gange om dagen),
tyrkisk hammam,
Sauna,
massagerum,
Jacuzzi,
Indendørs pool,
Udendørs swimmingpool 476 m2,
Amerikansk paneldør.
Forfaldsdato: 03.2025