Akropolis
1+1
fra 52 m²
от 175 200 €
8 layout
8 lejligheder
Блок А
Areal:
66.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
185 200 €
3 562 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
2, 3, 4
187 250 €
3 405 € / м²
Блок B
Areal:
66.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок B
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
175 200 €
3 369 € / м²
Блок C
Areal:
66.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
195 500 €
2 962 € / м²
Блок C
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
180 200 €
3 465 € / м²
Блок C
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
2, 3, 4, 6, 7
187 250 €
3 405 € / м²
2+1
fra 131 m²
от 367 799 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
131.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
367 800 €
2 808 € / м²
Блок C
Areal:
131.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
367 799 €
2 808 € / м²
3+1
fra 196 m²
от 539 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
196.0 м²
Værelser:
3+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
539 000 €
2 750 € / м²
Блок А
Areal:
233.3 м²
Værelser:
3+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
748 055 €
3 211 € / м²
Om boligkomplekset
Det samlede antal lejligheder i projektet er 250 kvm.
Arealet af byggegrunden er 17.250 m²,
Sportsfaciliteter til flere formål
24/7 sikkerhed
3+
1+
1+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Antalya/Aksu
Du kunne også være interesseret i