EXODUS DREAMS RESIDENCE
1+1
fra 55 m²
от 112 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
125 000 €
2 273 € / м²
Блок В
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
112 000 €
1 898 € / м²
2+1
fra 74 m²
от 153 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок В
Areal:
74.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
153 000 €
2 068 € / м²
Блок А
Areal:
99.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
175 000 €
1 768 € / м²
3+1
fra 150 m²
от 195 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
150.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
5
Etage:
7
195 000 €
1 300 € / м²
Блок А
Areal:
163.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
4
Etage:
7
206 000 €
1 264 € / м²
Om boligkomplekset
Kompleksareal 4700 m2 2 blokke 104 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger.
CCTV system, Udendørs parkering,
Generator. Alle lejligheder leveres fuldt færdige, udstyret med badeværelser og indbygget køkkeninventar.
Forfaldsdato: 06.2024