THE CRUİSE COLLECTİON
1+1
fra 93 m²
от 201 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок A
Areal:
93.0 м²
(bo: 50.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
205 000 €
2 204 € / м²
Блок B
Areal:
100.0 м²
(bo: 62.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
220 000 €
2 200 € / м²
Блок B
Areal:
93.0 м²
(bo: 50.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
201 000 €
2 161 € / м²
2+1
fra 123 m²
от 260 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок A
Areal:
123.0 м²
(bo: 80.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Etage:
1
260 000 €
2 114 € / м²
3+1
fra 156 m²
от 370 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок A
Areal:
156.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
11
370 000 €
2 372 € / м²
Блок B
Areal:
156.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
11
370 000 €
2 372 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 10.720 m².
Bygningen er 195 m lang og 12 etager høj.
Komplekset har 174 lejligheder, heraf 1 kontor, lejligheder 1+1 - 87 m², 2+1 - fra 110 til 145 m² og 3+1 - fra 163 til 186 m². Overdækket parkering,
Åben parkering,
Tennis og basketballbane,
Gåsti, Generator,
Mødelokale og bibliotek, Skjult klimaanlæg,
Fitness/sauna/dampbad, Førsteklasses isolering,
Udendørs swimmingpool, 6 elevatorer,
Indendørs swimmingpool,
Vandpark,
Legeplads for børn,
Miniklub,
Privat strand (gratis adgang),
Gratis transport (til stranden, lufthavnen og indkøbscentre),
Møbleret lejlighed med grillplads,
tv og satellit system,
Legepladser (bowling, billard, dart, bordfodbold, Playstation, biograf),
Sikkerhed og kamerasystem 7/24,
Cafe og bar,
Solenergisystemer (en del af den energi, der bruges i sociale områder, vil blive produceret ved hjælp af solpaneler),
Lægekontor. Forfaldsdato: 12.2023
Strand
Op til 5 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i