GREEN CANYON HOMES
1+1
fra 50 m²
от 81 551 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
84 126 €
1 683 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
81 551 €
1 631 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
83 267 €
1 665 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
81 551 €
1 631 € / м²
2+1
fra 75 m²
от 124 472 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
128 764 €
1 570 € / м²
Блок А
Areal:
80.0 м²
Værelser:
2+1
(4 soveværelse)
1
124 472 €
1 556 € / м²
Блок В
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
127 047 €
1 694 € / м²
3+1
fra 140 m²
от 175 978 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
160.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
193 146 €
1 207 € / м²
Блок А
Areal:
155.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
184 562 €
1 191 € / м²
Блок В
Areal:
140.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
175 978 €
1 257 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 4400 m2. 3 blokke 50 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Legeplads, Tennisbane, Udendørs parkering til 30 biler, Udendørs swimmingpool, Rekreative områder, Fitnesscenter, Dekorativt facadedesign, Landskabsarkitektur, Amerikansk køkken, Granitgulve, Stålindgangsdør, MDF køkkenmøbler, Fuldt indbygget sæt, Satellitforbindelse , Køkkenbordplader, fiberoptisk internet, klimaanlæg infrastruktur, termoruder, samtaleanlæg. Forfaldsdato: 10.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km