GREEN CANYON HOMES
1+1
fra 50 m²
от 80 520 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
83 063 €
1 661 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
80 520 €
1 610 € / м²
Блок А
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
82 216 €
1 644 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
80 520 €
1 610 € / м²
2+1
fra 75 m²
от 122 900 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
127 137 €
1 550 € / м²
Блок А
Areal:
80.0 м²
Værelser:
2+1
(4 soveværelse)
1
122 900 €
1 536 € / м²
Блок В
Areal:
75.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
125 442 €
1 673 € / м²
3+1
fra 140 m²
от 173 754 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
160.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
190 706 €
1 192 € / м²
Блок А
Areal:
155.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
182 230 €
1 176 € / м²
Блок В
Areal:
140.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
4
173 754 €
1 241 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 4400 m2. 3 blokke 50 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Legeplads, Tennisbane, Udendørs parkering til 30 biler, Udendørs swimmingpool, Rekreative områder, Fitnesscenter, Dekorativt facadedesign, Landskabsarkitektur, Amerikansk køkken, Granitgulve, Stålindgangsdør, MDF køkkenmøbler, Fuldt indbygget sæt, Satellitforbindelse , Køkkenbordplader, fiberoptisk internet, klimaanlæg infrastruktur, termoruder, samtaleanlæg. Forfaldsdato: 10.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km