SONAS PRIME
1+1
fra 63 m²
от 269 500 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
282 500 €
4 484 € / м²
Блок А
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
294 000 €
4 667 € / м²
Блок А
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
294 000 €
4 667 € / м²
Блок А
Areal:
110.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
660 000 €
6 000 € / м²
Блок В
Areal:
63.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
269 500 €
4 278 € / м²
2+1
fra 102 m²
от 422 500 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
102.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
435 000 €
4 265 € / м²
Блок А
Areal:
141.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
11
544 500 €
3 862 € / м²
Блок В
Areal:
102.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
422 500 €
4 142 € / м²
Блок В
Areal:
135.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
11
560 000 €
4 148 € / м²
Блок В
Areal:
135.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
11
560 000 €
4 148 € / м²
4+1
fra 271 m²
от 808 500 €
1 layout
1 lejligheder
Блок В
Areal:
271.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
3
Etage:
11
808 500 €
2 983 € / м²
5+2
fra 291 m²
от 1 250 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
291.0 м²
Værelser:
5+2
(5 soveværelse)
Etage:
11
1 250 000 €
4 296 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 6500 m2. 2 blokke 171 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 duplex, 4+1 duplex, 5+2 duplex layouts. Stor udendørs swimmingpool, Vandland med rutsjebaner, Børnepool, Poolbar, Udendørs legeplads, Indendørs legerum, Billard, Bordtennis, Biograf, SPA-center, Grill, Sikkerhed 24/7, Indendørs parkering til 102 pladser, Støj , varme og vandisolering, Moderne elevatorer, Brandsikringssystem, Central satellitanlæg, Generator, Videoovervågning, Ståldøre, Samtaleanlæg med videoanlæg, Nedhængte lofter med indbyggede spots, Vaskbar maling på væggene, Gulvbelægning at vælge imellem, laminat og porcelæn klinker, Gulvvarmeanlæg i hele lejligheden, Førsteklasses sanitet, Designer køkken- og badmøbler, Aluminiums rulleskodder og termoruder sikrer lydisolering i alle rum. Forfaldsdato: 09.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km