GEN DELUXE PALM 2
1+1
fra 46 m²
от 99 000 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
99 000 €
2 152 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
99 000 €
2 152 € / м²
Блок А
Areal:
46.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
125 000 €
2 717 € / м²
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
125 000 €
2 660 € / м²
Блок А
Areal:
47.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
159 000 €
3 383 € / м²
2+1
fra 100 m²
от 179 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
179 000 €
1 790 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 3768 m2. 76 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsninger. Udendørs pool, Børnepool, Poolbar, Indendørs opvarmet pool, Sauna, Dampbad, Fitness, Tennis, volleyball, basketballbaner, Udendørs legeplads, Fritidspavilloner, Grill, Parkering, Transport til stranden. Lejlighederne udlejes fuldt færdige, køkkenenheder med nicher til husholdningsapparater, fuldt udstyrede badeværelser, spotlights og udtag til klimaanlægget. Forfaldsdato: 07.2025
Ejendommeligheder
Op til 5 km