SUNSET PANORAMA
1+1
fra 55 m²
от 135 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
64.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
143 000 €
2 234 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
135 000 €
2 455 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
9
155 000 €
2 818 € / м²
Блок А
Areal:
65.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
11
176 000 €
2 708 € / м²
2+1
fra 100 m²
от 198 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
198 000 €
1 980 € / м²
3+1
fra 200 m²
от 385 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
200.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
1
385 000 €
1 925 € / м²
4+2
fra 265 m²
от 522 500 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
305.0 м²
Værelser:
4+2
(3 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
11
522 500 €
1 713 € / м²
Блок А
Areal:
265.0 м²
Værelser:
4+2
(3 soveværelse)
Etage:
11
522 500 €
1 972 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 5019 m2. 106 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 duplex, 4+2 duplex planløsninger. Udendørs og indendørs pool, poolbar, børneområde, børnerutschebane, tennis, volleyball, basketballbaner, spillelokaler med bordtennis og billard, udendørs og indendørs fitnessrum, underjordisk og overfladeparkering, sauna, tyrkisk hamam, dampbad, grillplads , Vandrestier på kompleksets område, Jacuzzi, Lejligheder vil blive lejet fuldt færdige. Forfaldsdato: 09.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km