Goldsun 12
1+1
fra 54 m²
от 160 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
59.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
175 000 €
2 966 € / м²
Блок А
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
160 000 €
2 963 € / м²
2+1
fra 79 m²
от 195 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
79.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
195 000 €
2 468 € / м²
Блок А
Areal:
79.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
215 000 €
2 722 € / м²
Блок А
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
270 000 €
2 571 € / м²
Блок А
Areal:
105.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
270 000 €
2 571 € / м²
3+1
fra 145 m²
от 295 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
145.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
295 000 €
2 034 € / м²
Блок А
Areal:
145.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
8
295 000 €
2 034 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1318 m2. 42 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex planløsninger. Udendørs pool 110m2, Sauna, Shock shower, Fitnessrum, Bordtennis, Rekreationsområde, Lobby, Legeplads, Havepavillon med område, grill, Loungeområde ved poolen, Satellit-tv, 24 timers vagt, Vicevært, El-generator, To elevatorer
Parkeringsplads til cykler. Lejlighederne vil være fuldt færdige, køkkenenheder, udstyret badeværelser, vægge malet med vandtæt åndbar "satin" maling, PVC-vinduer og skydedøre med termoruder, højkvalitets moderne keramiske gulve, indvendige paneldøre, stålindgangsdør, isbelysning og centralbelysning, El-armaturer, Aircondition-tilslutninger, Gennemstrømningsvandvarmere. Forfaldsdato: 05.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km