EREL LIFE MAHMUTLAR
2+1
fra 86 m²
от 286 000 €
9 layout
9 lejligheder
Блок 1
Areal:
86.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
316 000 €
3 674 € / м²
Блок 1
Areal:
86.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
316 000 €
3 674 € / м²
Блок 1
Areal:
86.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
308 500 €
3 587 € / м²
Блок 1
Areal:
86.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
316 000 €
3 674 € / м²
Блок 1
Areal:
86.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
308 500 €
3 587 € / м²
Блок 2 A
Areal:
96.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
286 000 €
2 979 € / м²
Блок 2 A
Areal:
96.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
6
286 000 €
2 979 € / м²
Блок 2 A
Areal:
96.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
293 500 €
3 057 € / м²
Блок 2 A
Areal:
96.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
301 000 €
3 135 € / м²
3+1
fra 172 m²
от 518 500 €
1 layout
1 lejligheder
Блок 1
Areal:
172.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
11
518 500 €
3 015 € / м²
4+1
fra 172 m²
от 481 500 €
7 layout
7 lejligheder
Блок 1
Areal:
172.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
11
481 500 €
2 799 € / м²
Блок 1
Areal:
172.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
11
518 500 €
3 015 € / м²
Блок 1
Areal:
172.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
11
518 500 €
3 015 € / м²
Блок 2 A
Areal:
192.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
11
489 500 €
2 549 € / м²
Блок 2 A
Areal:
192.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
11
489 500 €
2 549 € / м²
Блок 2 A
Areal:
192.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
11
489 500 €
2 549 € / м²
Блок 2 A
Areal:
192.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
4
Balkoner:
2
Etage:
11
501 500 €
2 612 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 6675 m2. 3 blokke af 247 lejligheder 2+1, 4+1 duplex layouts. Udendørs swimmingpool, Børnerutschebaner, Loungeområde, Udendørs parkering, Legeplads, Haver og grønne områder, Indendørs swimmingpool, Hammam, Fitnessrum, Jacuzzi, Massagerum, Sauna, Stålindgangsdør, Lejligheder udlejes fuldt færdige. Forfaldsdato: 07.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km