Nova Art
1+1
fra 52 m²
от 180 000 €
6 layout
6 lejligheder
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
193 000 €
3 712 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
189 000 €
3 635 € / м²
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
8
212 000 €
4 077 € / м²
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
184 000 €
3 538 € / м²
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
180 000 €
3 462 € / м²
Блок В
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
193 000 €
3 712 € / м²
2+1
fra 78 m²
от 269 000 €
6 layout
6 lejligheder
Блок А
Areal:
199.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
5
Balkoner:
4
Etage:
1
450 000 €
2 261 € / м²
Блок А
Areal:
244.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
480 000 €
1 967 € / м²
Блок В
Areal:
164.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
495 000 €
3 018 € / м²
Блок В
Areal:
239.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
565 000 €
2 364 € / м²
Блок В
Areal:
78.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
269 000 €
3 449 € / м²
Блок В
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
465 000 €
4 471 € / м²
3+1
fra 200 m²
от 500 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
200.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
500 000 €
2 500 € / м²
Блок В
Areal:
260.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
615 000 €
2 365 € / м²
4+1
fra 156 m²
от 540 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
156.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
9
540 000 €
3 462 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 6000 m2. 2 blokke af 108 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex layouts. Fælleshaven er dannet af en kombination af grønne områder, hårde og bløde gulve, Cafeteria og indkøbsområde for husets beboere, Real-size multibaner (tennis og volleyball
legepladser), Basketballbane, Haven har en fælles swimmingpool for voksne og en børnepool, Haven har en legeplads, grillplads, Havevægge,. Smarte havevandingssystemer, lysthuse, sikkerhed, videoovervågning, overdækket parkering, fitnessrum, indendørs swimmingpool, sauna, dampbad, tyrkisk bad, komfortabel lobby, biograf, amerikansk køkken, indbygget 3-delt køkkensæt (ovn, emhætte og komfur) , Omklædningsrum med moderne design, Marmorbeklædning på våde områder, På gulvet i gangen og soveværelset
laminatgulve, Marmor vægbeklædning i badeværelser, Instant vandvarmer, Spejlbadeskabe, Brusekabine, indbyggede brusearmaturer, Vandhaner og håndvaske, Indbygget aircondition og gulvvarme, Moderne nedhængte lofter og LED-belysningssystemer, Video samtaleanlæg, centralt satellitanlæg , El-persienner på vinduer og altandøre, Stilfulde frostede døre i lejligheden, Stilfuld indgangsdør med en speciel fiberpladebelægning. Forfaldsdato: 10.2025
Ejendommeligheder
Mere end 30 km