AZRA BOUTIQUE RESIDENCE
1+1
fra 52 m²
от 130 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
130 000 €
2 500 € / м²
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
3
135 000 €
2 455 € / м²
2+1
fra 95 m²
от 150 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
114.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
150 000 €
1 316 € / м²
Блок А
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
210 000 €
2 100 € / м²
Блок А
Areal:
95.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
4
Etage:
4
250 000 €
2 632 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1100 m2. 20 lejligheder 1+1, 2+1 duplex planløsning. Svømmebassin, Sauna, Fitness, BBQ område, Camellia, Åben parkering, Lobby, 24-timers sikkerhed, Lejlighederne er fuldt færdige. Forfaldsdato: 08.2023
Ejendommeligheder
Mere end 30 km