EXODUS RESORT COMFORT CITY
1+1
fra 52 m²
от 102 000 €
4 layout
4 lejligheder
Блок А
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
114 000 €
2 192 € / м²
Блок А
Areal:
51.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
102 000 €
2 000 € / м²
Блок С
Areal:
53.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
5
102 000 €
1 925 € / м²
Блок D
Areal:
52.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
102 000 €
1 962 € / м²
2+1
fra 79 m²
от 158 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
102.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
11
220 000 €
2 157 € / м²
Блок В
Areal:
78.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
158 000 €
2 026 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 16800 m2, 4 blokke, 553 lejligheder, 1+1, 2+1, 4+1 layouts.
Udendørs pool (2 stk.), Vandland pool (1 stk.), Børnepool, Springvandspool, grillpladser, Amfiteater, Gå- og løbeområder, Legeplads, Tennisbane, Parkering, Reception, Lobby, Indendørs parkeringspladser, Restaurant , Karaokebar, Cigarbar, Spa-område, Indendørs swimmingpool, Vinbar, Fitnesscenter, Vitaminbar, Massagerum, Tyrkisk bad, Dampbad, Saunaer, VIP-spa (tyrkisk bad, sauna, massagerum, rekreativt område), spil område (cafeteria-bar, billard, tv- og biograflokaler, værelse med PlayStation og spillelokale, underholdningsområde), Erhvervsområde (konferencelokaler, samarbejdsområder, ledelseslokaler), markedsområde (butik, biludlejning, frisør). Alle lejligheder leveres fuldt færdige, udstyret med badeværelser og indbygget køkkeninventar. Forfaldsdato: 09.2024