Anemon
1+1
fra 50 m²
от 115 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
115 000 €
2 300 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
115 000 €
2 300 € / м²
Блок В
Areal:
50.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
115 000 €
2 300 € / м²
2+1
fra 100 m²
от 196 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
119.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
199 000 €
1 672 € / м²
Блок В
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
196 000 €
1 960 € / м²
Блок В
Areal:
100.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
196 000 €
1 960 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1800 m2. 2 blokke 48 lejligheder 1+1, 2+1 planløsninger. Udendørs pool, Børnepool, Indendørs legerum, Fitnessrum, Sauna, Jacuzzi rum, Ventelobby, Dobbelt elevator, Viceværts lejlighed, Farvevideo, Centralt satellitanlæg. Forfaldsdato: 06.2024
Ejendommeligheder
Op til 30 km