NUMBER 3 RESIDENCE
1+1
fra 54 m²
от 102 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
103 500 €
1 882 € / м²
Блок А
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
102 000 €
1 889 € / м²
Блок А
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
2
109 500 €
2 028 € / м²
2+1
fra 104 m²
от 162 500 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
123.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
173 000 €
1 407 € / м²
Блок А
Areal:
104.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
162 500 €
1 563 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 1010 m2. 25 lejligheder. 1+1, 2+1 duplex layouts. Udendørs swimmingpool, Sauna, Generator Gym, Indendørs og udendørs legeplads.. Alle lejligheder bliver leveret fuldt færdige, udstyret med badeværelser og indbyggede køkkenmøbler. Forfaldsdato: 10.2023
Strand
Mere end 30 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/ALANYA
Du kunne også være interesseret i