ZEYTİNLİK EVLERİ
1+1
fra 61 m²
от 410 230 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А2
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Etage:
2
410 230 €
6 725 € / м²
Блок B2
Areal:
69.0 м²
(bo: 61.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Etage:
2
410 230 €
5 945 € / м²
2+1
fra 108 m²
от 279 702 €
10 layout
10 lejligheder
Блок А1
Areal:
137.0 м²
(bo: 115.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
349 204 €
2 549 € / м²
Блок А1
Areal:
137.0 м²
(bo: 115.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
349 204 €
2 549 € / м²
Блок А1
Areal:
108.0 м²
(bo: 86.0 м²)
Værelser:
2+1
(3 soveværelse)
Etage:
7
279 702 €
2 590 € / м²
Блок А1
Areal:
108.0 м²
(bo: 86.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
9
437 353 €
4 050 € / м²
Блок А2
Areal:
108.0 м²
(bo: 98.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
306 825 €
2 841 € / м²
Блок А2
Areal:
108.0 м²
(bo: 98.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
306 825 €
2 841 € / м²
Блок А2
Areal:
127.0 м²
(bo: 119.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
650 944 €
5 126 € / м²
Блок B2
Areal:
108.0 м²
(bo: 98.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
306 825 €
2 841 € / м²
Блок B2
Areal:
127.0 м²
(bo: 119.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
650 944 €
5 126 € / м²
Блок B1
Areal:
108.0 м²
(bo: 86.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
279 702 €
2 590 € / м²
3+1
fra 135 m²
от 418 706 €
8 layout
8 lejligheder
Блок А2
Areal:
137.0 м²
(bo: 129.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
436 505 €
3 186 € / м²
Блок А1
Areal:
135.0 м²
(bo: 113.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
418 706 €
3 102 € / м²
Блок А1
Areal:
135.0 м²
(bo: 113.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
744 178 €
5 512 € / м²
Блок А1
Areal:
135.0 м²
(bo: 113.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
10
650 944 €
4 822 € / м²
Блок B2
Areal:
137.0 м²
(bo: 129.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
1
436 505 €
3 186 € / м²
Блок B1
Areal:
135.0 м²
(bo: 113.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
3
418 706 €
3 102 € / м²
Блок B1
Areal:
135.0 м²
(bo: 113.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
744 178 €
5 512 € / м²
Блок B1
Areal:
135.0 м²
(bo: 112.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
10
650 944 €
4 822 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 11010 m2. 4 blokke. I alt 120 lejligheder i 1+1, 2+1, 3+1,1 4+1, 5+1 planløsninger. Swimmingpool (udendørs),
Børnepool 900 m2,
Gazebo og cafe,
Legeplads for børn,
Landskabsareal 3950 m2,
Sauna,
Fitness (motionscenter),
indkøbscentre,
Cafe og restaurant,
Rengøring,
Børnepasning og børneklub,
Parkeringskælder 6000m2,
Sikkerheds- og CCTV-kameraer,
Generator,
Elevator,
Indbygget garderobe i gangen,
lakerede indvendige døre,
3 enheder af indbyggede hvidevarer i køkkenet (komfur, emhætte, ovn),
Varmeinstallation,
Ståldøre, PVC-vinduer. Forfaldsdato: 08.2025
Strand
Op til 30 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/KEPEZ
Du kunne også være interesseret i