Nordic Sky
1+1
fra 92 m²
от 265 500 €
3 layout
3 lejligheder
Блок В
Areal:
94.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
272 500 €
2 899 € / м²
Блок В
Areal:
94.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
272 500 €
2 899 € / м²
Блок С
Areal:
92.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
265 500 €
2 886 € / м²
2+1
fra 156 m²
от 414 500 €
4 layout
4 lejligheder
Блок В
Areal:
163.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
1
420 500 €
2 580 € / м²
Блок В
Areal:
186.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
530 500 €
2 852 € / м²
Блок В
Areal:
183.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
530 500 €
2 899 € / м²
Блок С
Areal:
156.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
2
414 500 €
2 657 € / м²
4+1
fra 369 m²
от 724 500 €
2 layout
2 lejligheder
Блок В
Areal:
368.5 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
5
Etage:
8
729 500 €
1 982 € / м²
Блок С
Areal:
386.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Badeværelser:
3
Balkoner:
5
Etage:
8
724 500 €
1 877 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 6678 m2. 135 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex, 4+1 duplex planløsninger. Udendørs swimmingpool (370 m2) med rutsjebaner,
Børnepool (37 m2),
Indendørs opvarmet pool (54 m2) og jacuzzi,
Fitnesscenter (92 m2),
Åben parkering,
Overdækket parkering, herunder for cykler,
Depotrum,
2 elevatorer i hver blok,
Satellit antenne,
El generator,
24-timers videoovervågning, vicevært, sikkerhed. Indgangsdør i stål, lakerede indvendige døre af høj kvalitet
døre,
Væggene er malet med vaskbar maling,
Vinduer med termoruder og aluminiumsprofil,
Gulvbelægning – porcelæns stentøj/keramiske fliser,
Køkkensæt lavet af fineret MDF med granitbordplade,
VVS af høj kvalitet,
Fuldt udstyret badeværelser med bruser,
Elektrisk gulvvarme i badeværelser,
Tilslutning for installation af varmesystem,
Video intercom, stik til internet og IP-tv,
Eksterne enheder af klimaanlæg er placeret i teknikrum på
slutningen af bygningen,
Smart Home system som standard,
Yderligere vandfiltreringssystem til et boligkompleks. Forfaldsdato: 02.2025
Ejendommeligheder
Mere end 30 km