Twin tower 1
1+1
fra 61 m²
от 225 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
8
225 000 €
3 689 € / м²
2+1
fra 82 m²
от 280 000 €
6 layout
6 lejligheder
Блок А
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
280 000 €
3 415 € / м²
Блок А
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
7
325 000 €
3 611 € / м²
Блок А
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
285 000 €
3 476 € / м²
Блок А
Areal:
82.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
5
305 000 €
3 720 € / м²
Блок В
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
350 000 €
3 889 € / м²
Блок В
Areal:
135.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
12
480 000 €
3 556 € / м²
3+1
fra 190 m²
от 708 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
190.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
12
708 000 €
3 726 € / м²
Блок В
Areal:
190.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
12
730 000 €
3 842 € / м²
Om boligkomplekset
Arealet af komplekset er 3751 m2. 2 blokke. I alt 174 lejligheder 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex. Udendørs og indendørs parkering, Udendørs og indendørs swimmingpools, Fitnesscenter, Tyrkisk bad, Sauna, Massagerum, Lobby,
Kameliaer - lysthuse til afslapning, Legeplads og spillelokale, Cafe-bar nær poolen, Sandstrand og mole for beboere i komplekset, Liggestole, madrasser og parasoller gratis for beboere i komplekset, Toilet, bruser og omklædningsrum i offentlige områder, Underjordisk passage-tunnel til havet, 7/24 sikkerheds- og overvågningskamera, Elevatorer i hver blok, Stålindgangsdør, Indvendige teksturerede døre, Panoramaruder i gulvet med bredformatvinduer, termoruder i aluminiumsprofil og høj lydisolering, Indbygget køkkenalrum med granitbordplader, Ceramo gulv -granitfliser, format 80*80, Badeværelset er udstyret med bruseniche og håndvask med armaturer, Nedhængte lofter med blødt lys, Indvendige vægge er afsluttet med vandtæt emulsionsmaling. Forfaldsdato: 05.2019
Ejendommeligheder
Op til 30 km