Rüzgar Luxury - 2
1+1
fra 58 m²
от 178 500 €
3 layout
3 lejligheder
Блок A
Areal:
58.0 м²
(bo: 45.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
192 500 €
3 319 € / м²
Блок A
Areal:
58.0 м²
(bo: 45.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
185 000 €
3 190 € / м²
Блок A
Areal:
58.0 м²
(bo: 45.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
178 500 €
3 078 € / м²
2+1
fra 85 m²
от 235 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок B
Areal:
85.0 м²
(bo: 65.0 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
235 000 €
2 765 € / м²
3+1
fra 120 m²
от 269 000 €
1 layout
1 lejligheder
Блок A
Areal:
120.0 м²
(bo: 95.0 м²)
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Etage:
5
269 000 €
2 242 € / м²
5+1
fra 170 m²
от 382 500 €
1 layout
1 lejligheder
Блок B
Areal:
170.0 м²
(bo: 135.0 м²)
Værelser:
5+1
(5 soveværelse)
Etage:
5
382 500 €
2 250 € / м²
Om boligkomplekset
24 lejligheder 2+1,
36 lejligheder 1+1,
4 duplex med 3+1 tag og 2 duplex med 5+1 tag,
4 gadebutikker,
Stor og lille pool
Kameraer, der er aktive 24/7
Grillplads, ladestationer til elbiler,
Elektrisk generator og centralvarmesystem, Aircondition, Automatiske persienner og hvide møbler, Køkkenenhed, Ancastre sæt af 3 (induktionskomfur, ovn, emhætte), Udstyret badeværelse, Indbyggede skabe i entreen, Designer ståldøre, Videotelefon, Gulvevarme, Dobbelt panoramavinduer, hydro-, støj- og varmeisolering. Forfaldsdato: 06.2023
Strand
Op til 5 km
1+
1+
3+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
ANTALYA/AKSU
Du kunne også være interesseret i