lotus premium
2+1
fra 61 m²
от 160 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
160 000 €
2 623 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
165 000 €
2 705 € / м²
Блок А
Areal:
61.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
160 000 €
2 623 € / м²
4+1
fra 122 m²
от 255 000 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
122.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
6
255 000 €
2 090 € / м²
Блок А
Areal:
122.0 м²
Værelser:
4+1
(4 soveværelse)
Etage:
6
270 000 €
2 213 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 2600 m2. I alt 28 lejligheder med 2+1, 4+1 duplex planløsninger. Udendørs swimmingpool, Fitness, Sauna, Legeplads, Parkeringsplads, Generator, PVC vinduer, Stål indgangsdør, Keramiske laminatgulve, MDF panel indvendige døre, Møblering - køkkenenhed og udstyret badeværelse.
Forfaldsdato: 06.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km