NEW LEVEL KLEOPATRA 2
1+1
fra 68 m²
от 219 000 €
3 layout
3 lejligheder
Блок А
Areal:
67.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
221 250 €
3 302 € / м²
Блок А
Areal:
67.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
219 000 €
3 269 € / м²
Блок В
Areal:
67.5 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
1
219 000 €
3 269 € / м²
2+1
fra 82 m²
от 286 500 €
5 layout
5 lejligheder
Блок А
Areal:
152.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
309 500 €
2 036 € / м²
Блок А
Areal:
81.6 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
1
286 500 €
3 537 € / м²
Блок А
Areal:
129.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
322 000 €
2 496 € / м²
Блок В
Areal:
183.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
319 500 €
1 746 € / м²
Блок В
Areal:
129.5 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
309 000 €
2 395 € / м²
3+1
fra 140 m²
от 299 750 €
2 layout
2 lejligheder
Блок А
Areal:
140.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
1
299 750 €
2 141 € / м²
Блок В
Areal:
153.0 м²
Værelser:
3+1
(3 soveværelse)
Badeværelser:
1
311 750 €
2 038 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 3030 m2. 2 blokke. 58 lejligheder 1+1, 2+1, 3+1 planløsninger. Sikkerhed 24/7,
headset
Forfaldsdato: 06.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km