PLUS LIFE
1+1
fra 54 m²
от 106 715 €
3 layout
3 lejligheder
Блок A
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
Balkoner:
1
106 715 €
1 940 € / м²
Блок A
Areal:
54.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
127 320 €
2 358 € / м²
Блок A
Areal:
55.0 м²
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
132 725 €
2 413 € / м²
2+1
fra 121 m²
от 191 625 €
3 layout
3 lejligheder
Блок A
Areal:
130.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
5
Etage:
8
204 480 €
1 573 € / м²
Блок A
Areal:
121.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
8
194 420 €
1 607 € / м²
Блок A
Areal:
125.0 м²
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
2
Balkoner:
4
Etage:
8
160 774 €
1 286 € / м²
Om boligkomplekset
Anlæggets areal er 5440 m2. 2 blokke. I alt 70 lejligheder med 1+1, 2+1 DP planløsninger. Auto-parkering, Åben/Luk swimmingpool, tyrkisk bad, sauna, fitnesscenter, shuttle til stranden, lysthuse, grillplads, legeplads, indendørs legerum til børn, cafeteria, tennisbane. Forfaldsdato: 06.2024
Ejendommeligheder
Mere end 30 km