LIFEPOINT
1+1
fra 60 m²
от 80 092 €
7 layout
7 lejligheder
Блок A
Areal:
72.0 м²
(bo: 34.9 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
93 130 €
1 293 € / м²
Блок A
Areal:
60.0 м²
(bo: 41.6 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
4
80 092 €
1 335 € / м²
Блок A
Areal:
60.0 м²
(bo: 42.6 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
85 680 €
1 428 € / м²
Блок A
Areal:
75.0 м²
(bo: 54.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
102 443 €
1 366 € / м²
Блок Б
Areal:
67.0 м²
(bo: 36.5 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Badeværelser:
1
88 474 €
1 321 € / м²
Блок Б
Areal:
60.0 м²
(bo: 41.6 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
6
85 680 €
1 428 € / м²
Блок Б
Areal:
75.0 м²
(bo: 54.0 м²)
Værelser:
1+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
102 443 €
1 366 € / м²
2+1
fra 90 m²
от 104 306 €
4 layout
4 lejligheder
Блок A
Areal:
120.0 м²
(bo: 57.2 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Badeværelser:
1
130 382 €
1 087 € / м²
Блок A
Areal:
90.0 м²
(bo: 62.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
3
108 031 €
1 200 € / м²
Блок Б
Areal:
90.0 м²
(bo: 62.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
2
104 306 €
1 159 € / м²
Блок Б
Areal:
90.0 м²
(bo: 62.7 м²)
Værelser:
2+1
(2 soveværelse)
Etage:
4
111 756 €
1 242 € / м²
Om boligkomplekset
3 bygninger 78 lejligheder. Lukket parkering (Hver lejlighed har
en parkeringsplads, samlet kapacitet 78 biler),
Åben parkering,
Swimmingpool og terrasser til solbadning
bade 220 m2,
Børnepool 40 m2,
Sikkerhedsbygning ved indgangen til territoriet
kompleks,
24 timers sikkerhed,
klimaanlæg,
Vindue og farvet glas PVC systemer og vindue
dobbelt åbningsmekanisme
På alle vinduer og farvede glas PVC-produkter
akryl,
Indbygget køkkenudstyr på 3
elementer (kogeplade, ovn og
hætte,
Køkkenskabsfronter er lakeret,
huse er lavet af lamineret MDF,
På badeværelset er der en brusekabine lavet af
aluminiumsprofil og hærdet glas,
Nedhængt loft,
Indbygget toilet,
Hvert værelse har teknik
ledninger til klimaanlæg,
Nedhængt loft og spot af gipsplader
belysning,
De fælles vægge i tilstødende lejligheder er lavet af
mursten i to rækker,
Ydervægge er udført i isoleret iso-mursten