Cross Forces
2+1
fra 77 m²
от 189 011 €
6 layout
6 lejligheder
Блок B
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
199 606 €
2 592 € / м²
Блок B
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
214 862 €
2 387 € / м²
Блок С
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
207 827 €
2 699 € / м²
Блок С
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
214 947 €
2 388 € / м²
Блок D
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный, 2, 4
189 011 €
2 455 € / м²
Блок D
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
214 947 €
2 388 € / м²
3+1
fra 120 m²
от 283 516 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
3+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
283 516 €
2 363 € / м²
Om boligkomplekset
Funktionerne i komplekset omfatter:
Parkering;
24-timers sikkerhed;
Pool;
Vandpark;
Tennisbane;
Grill og afslapningsområde; Basketballbane område;
Sportsfaciliteter til flere formål
2+
1+
1+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Antalya/Aksu
Du kunne også være interesseret i