Cross Forces
2+1
fra 77 m²
от 188 313 €
6 layout
6 lejligheder
Блок B
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
198 868 €
2 583 € / м²
Блок B
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
214 068 €
2 379 € / м²
Блок С
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
7
207 059 €
2 689 € / м²
Блок С
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
1
214 153 €
2 379 € / м²
Блок D
Areal:
77.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный, 2, 4
188 313 €
2 446 € / м²
Блок D
Areal:
90.0 м²
Værelser:
2+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
214 153 €
2 379 € / м²
3+1
fra 120 m²
от 282 469 €
1 layout
1 lejligheder
Блок А
Areal:
120.0 м²
Værelser:
3+1
(1 soveværelse)
Etage:
Цокольный
282 469 €
2 354 € / м²
Om boligkomplekset
Funktionerne i komplekset omfatter:
Parkering;
24-timers sikkerhed;
Pool;
Vandpark;
Tennisbane;
Grill og afslapningsområde; Basketballbane område;
Sportsfaciliteter til flere formål
2+
1+
1+
Lejligheder, lejligheder
Beliggenhed på kort
Antalya/Aksu
Du kunne også være interesseret i