HELIS SERINA
3+1
vanaf 175 m²
от 270 880 €
1 indelingen
1 appartementen
Вилла № 82
Oppervlakte:
175.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
270 880 €
1 548 € / м²
4+1
vanaf 169 m²
от 342 803 €
1 indelingen
1 appartementen
Вилла № 21
Oppervlakte:
169.0 м²
Kamers:
4+1
(4 slaapkamer)
Badkamers:
4
Balkons:
3
342 803 €
2 028 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 20.000 m2, 100 villa’s met 3+1, 4+1 indelingen. Privézwembad, 24-uursbeveiliging en cameratoezicht, privéparkeergelegenheid, voetbal-, basketbal- en volleybalvelden,
Privéstrand, Ruime tuinen, Pendeldienst naar diverse locaties,
Geschikt voor wonen het hele jaar door, Restaurants en cafés, Fitnesscentrum en spa,
Moderne architectuur en nieuwbouw. De appartementen worden opgeleverd met een fijne afwerking, ingerichte badkamers, panoramische ramen, woningen uitgerust met een keuken, airconditioning en gratis Wi-Fi. Vervaldatum: 08.2023
Eerste lijn
1+
1+
3+
Appartementen, appartementen
Locatie op de kaart
BODRUM/MUGLA
Dit vindt u misschien ook leuk