SIMENA HOME'S LARA
1+1
vanaf 62 m²
от 165 000 €
5 indelingen
5 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
65.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
165 000 €
2 538 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
62.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
165 000 €
2 661 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
73.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
175 000 €
2 397 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
73.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
165 000 €
2 260 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
71.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
175 000 €
2 465 € / м²
2+1
vanaf 89 m²
от 235 000 €
4 indelingen
4 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
89.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
1
Verdieping:
1
235 000 €
2 640 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
111.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
2
265 000 €
2 387 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
93.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
1
Verdieping:
1
235 000 €
2 527 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
110.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
2
265 000 €
2 409 € / м²
3+1
vanaf 133 m²
от 335 000 €
3 indelingen
3 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
133.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
1
Verdieping:
2
335 000 €
2 519 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
145.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
2
335 000 €
2 310 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
139.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
2
335 000 €
2 410 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 2247 m2. 2 blokken van 36 appartementen 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex indelingen. Zwembad, Kinderzwembad, Ondergrondse parkeergarage, Camellia, Kinderspeelplaats. Airconditioning, afzuigkap-oven, verwarmd handdoekenrek, kledingkast in de gang, intercom, vloerverwarmingssysteem, automatische zonwering. Vervaldatum: 04.2024
Eigenaardigheden
Tot 1 km