OBA LIFE TREE GARDEN
1+1
vanaf 48 m²
от 162 000 €
5 indelingen
5 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
58.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
199 000 €
3 431 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
58.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
187 000 €
3 224 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
48.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
262 000 €
5 458 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
48.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
262 000 €
5 458 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
48.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
162 000 €
3 375 € / м²
2+1
vanaf 64 m²
от 262 000 €
7 indelingen
7 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
108.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
262 000 €
2 426 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
100.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
3
374 000 €
3 740 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
100.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
3
349 000 €
3 490 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
64.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
374 000 €
5 844 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
119.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
4
Verdieping:
3
387 000 €
3 252 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
96.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
3
Verdieping:
3
337 000 €
3 510 € / м²
Блок С
Oppervlakte:
96.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
3
337 000 €
3 510 € / м²
3+1
vanaf 108 m²
от 273 000 €
1 indelingen
1 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
108.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
2
Verdieping:
1
273 000 €
2 528 € / м²
4+1
vanaf 185 m²
от 524 000 €
1 indelingen
1 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
185.0 м²
Kamers:
4+1
(4 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
4
Verdieping:
3
524 000 €
2 832 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 3541 m2. 2 blokken. 39 appartementen 1+1, 2+1, 3+1, 2+1 duplex, 4+1 duplex indelingen. Zwembad (buiten), Kinderzwembad (buiten), Glijbanen (waterpark), Vitaminebar, Kinderspeeltuin buiten, Recreatieruimtes, Barbecueplaats, Parkeerplaats, 24-uurs bewakingscamera, Generator, Fitnessruimte, Binnenfitnessruimte , Ontspanningsruimtes, Sauna, Douches en Kleedkamers, Tafeltennis, Biljart, Lobby, Conciërgewoning, Hamam, Huishoudelijk personeel, 1e klas granieten vloeren, Gelakte MDF keukenkasten, Granieten keukenbladen, Geïsoleerd timmerwerk, Stalen toegangsdeur, Gelakte binnendeuren , Douchecabine van gehard glas, Wastafel in de badkamer, Video-intercom, Internet-/telefoonlijn, Afwasbare muurverf, LED-verlichting, Vals plafond. Vervaldatum: 01.2026
Eigenaardigheden
Ruim 30 km