GEN DELUXE GARDEN
1+1
vanaf 55 m²
от 98 000 €
3 indelingen
3 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
55.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
103 000 €
1 873 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
55.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
98 000 €
1 782 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
55.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
103 000 €
1 873 € / м²
2+1
vanaf 136 m²
от 249 000 €
1 indelingen
1 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
136.0 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
2
Balkons:
1
Verdieping:
1
249 000 €
1 831 € / м²
3+1
vanaf 185 m²
от 265 000 €
2 indelingen
2 appartementen
Блок В
Oppervlakte:
190.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
3
Verdieping:
4
265 000 €
1 395 € / м²
Блок В
Oppervlakte:
185.0 м²
Kamers:
3+1
(3 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
4
Verdieping:
4
279 000 €
1 508 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 3830 m2. 2 blokken van 36 appartementen 1+1, 2+1, 2+1 duplex, 3+1 duplex indelingen. Open zwembad,
Sauna,
Stoombad,
Geschiktheid,
Open parkeerplaats,
De appartementen worden keurig afgewerkt opgeleverd. Vervaldatum: 04.2025
Strand
Ruim 30 km
1+
1+
3+
Appartementen, appartementen
Locatie op de kaart
ANTALYA/ALANYA
Dit vindt u misschien ook leuk