AVSALLAR GARDEN 3
1+1
vanaf 52 m²
от 115 000 €
4 indelingen
4 appartementen
Блок А
Oppervlakte:
58.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
1
115 000 €
1 983 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
52.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
4
126 000 €
2 423 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
58.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
5
126 650 €
2 184 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
52.0 м²
Kamers:
1+1
(1 slaapkamer)
Badkamers:
1
Balkons:
1
Verdieping:
5
126 650 €
2 436 € / м²
2+1
vanaf 127 m²
от 201 300 €
2 indelingen
2 appartementen
Блок А
Oppervlakte:
127.5 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
7
201 300 €
1 585 € / м²
Блок А
Oppervlakte:
127.5 м²
Kamers:
2+1
(2 slaapkamer)
Badkamers:
3
Balkons:
2
Verdieping:
7
201 300 €
1 585 € / м²
Over het wooncomplex
De oppervlakte van het complex bedraagt 2800 m2. 49 appartementen. 1+1, 2+1, 2+1 duplex-indelingen. Sauna, Fitness, Badhuis, Kindergedeelte binnen en buiten, Kinderpark buiten, Basketbal- en voetbalveld, Tennisbaan. Alle appartementen worden volledig afgewerkt opgeleverd, voorzien van badkamers en inbouwkeukenmeubilair. Vervaldatum: 04.2024
Eigenaardigheden
Ruim 30 km